2018.07.16 gimė šuniukai, 4 patinukai ir 5 kalytės.

     

Berry Sabathore  X  Mecberger Tempete

Fuksas Bestiaras (VSAT) Faina Bestiaras (LT)
Flash Bestiaras (VSAT) Fire Bestiaras (DK)
Fenix Bestiaras (LT) Frisca Bestiaras (LT)
Frontier Bestiaras (LT) Fauve Bestiaras (LT)
Femke Bestiaras (LT)

Vados tėvas Berry Sabathore – Čekijos policijos šuo ir žinomas reproduktorius. Jis jau davęs virš 400 šuniukų ne tik po visą Europą, bet net ir Japonijoje. Ne vienas jo šuniukas gyvena ir JAV. Nemaža dalis tarnauja įvairiose tarnybose, kiti sėkmingai sportuoja, rodosi varžybose.

Jis pasižymi aukštais grobio ir agresijos instinktais,  tačiau tuo pačiu yra absoliučiai stabilus, socialus ir pakankamai lengvai valdomas. Didelis, stambus ir ryškus šuo. Savo kilmėje jis neša senus belgiškus kraujus, kurie ir leido malinua tapti taip plačiai žinoma, nuostabia darbine veisle. 

Daugiau informacijos apie Berry, foto, video čia!

Karmai (Mecberger Tempete) ieškojome panašaus, jos verto patino. Karma labai aktyvi, kieta, bet kartu subalansuoto charakterio ir patikima. Ji užaugo su manimi Prahos centre, buvo dresuojama nuo mažens, bet iškart galėjau ramiai paleisti ją parke, vedžioti tarp žmonių minių. Ji absoliučiai stabili, neturi neretam malinua būdingo nervingumo. Jokio cypimo ar lojimo be reikalo, ji visur ir visada jaučiasi puikiai, pilnai pasitiki savimi. Labai nepriklausoma, dėl to būtina aktyvi ir tęstinė paklusnumo dresūra. Be galo nagla, bet gražiai bendrauja ir su kitais  šunimis, ir su vaikais.

Dėl tokios stabilios nervų sistemos jai lengvai sekasi pėdsekystė. Paklusnumas su tokiu stipriu ir nepriklausomu šunimi reikalauja darbo, bet tam padeda aukštas grobio ir kovos instinktas. Apsaugoje ji tvirta, gerai naudoja tiek agresiją, tiek grobio instinktą. Lengvai įsijungia ir lengvai nurimsta.

Šioje vadoje tikimės sveikų, labai stiprių, aktyvių, tačiau kartu ir socialių, sangvininko temperamento tipo šuniukų. Perspektyvių sportui, darbui tarnybose ir gyvenimui aktyvioje šeimoje. Šiems šuniukams bus reikalinga reguliari protinė ir fizinė veikla bei dresūra. Jums nebūtina būti profesionaliu kinologu ar siekti pergalių sporte, tačiau veikla su šunimi turi tapti jūsų gyvenimo būdo dalimi. Pavargęs malinua – laimingas malinua. Mes neparduodame šuniukų vien teritorijos apsaugai.

Berry Sabathore

BH, H1
HD A, ED 0
Carlos vom Drachenherz

IPO3
HD-A

Lupano’s Duke

IPO3
HD-A

Baghira vom Falkenstock

VPG3
HD-A

Desirée od Malsovického Lesa

IPO 1
HD-A/A

Xinus du Boscaille

Ring 2, Ring 3, Mondio 3
HD-A

Cessy od Malsovického Lesa

IPO3
HD-A

Mecberger Tempete

BH
HD A, ED 0, eyes clear

Ruutipussi Oke Elmeri

IPO3
HD B, ED 0
Mecberger Duunari

IPO3
FCI WM’09 vicečempionas
HD B, ED 0, spondy free
Carrie Running Wild

HD A, ED 0
Mecberger Katarina

IPO3 fin
FMBB WM’13
6 vieta

HD A, ED 0, spondy free
Mecberger Chortoryiski

IPO3
FMBB WM’10 čempionas

HD A, ED 0, spondy free

Daneskjold Andra

IPO3
HD A, ED 0, spondy free, eyes ok